آدرس :    تهران – گاندی جنوبی خیابان پنجم – پلاک 5 – واحد 6       ایمیل :     info @fooladrahnemoun.com   

Logoسsvg

به صفحه اطلاع رسانی شرکت فولاد رهنمون صنعت خوش آمدید

فولاد رهنمون صنعت

مجموعه ی مجتمع فولاد رهنمون صنعت ، فعالیت حرفه ای خود را از سال 1395 آغاز نموده و طی این مدت تجارب ارزنده ای در زمینه تامین و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کارآمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی گردیده است.

ما اهداف بزرگی در سر داریم و همه را به واقعیت تبدیل می کنیم ، بنابراین مثبت فکر میکنیم و مثبت سخن می گوییم.

لذا در راستای تسهیل خدمت رسانی به مهندسین ، پیمانکاران ساختمان و سایر عزیزان در ساختمان سازی و صنعت نسبت به ایجاد فروشگاه اینترنتی رهنمون صنعت اهتمام ورزیدیم تا مرجعی کامل جهت ارائه آهن آلات ساختمانی و صنعتی و اعم از تیرآهن ، میلگرد ، ورق و … و مشخصات فنی آنها در اقصی نقاط کشور باشیم.

همچنین تیم مجموعه مجتمع فولاد رهنمون صنعت با کارشناسان مجرب آماده ارائه انواع خدمات تخصصی و مشاوره در زمینه کلیه آهن آلات ساختمانی و صنعتی و صنایع وابسته می باشد .

مهمترین فعالیتهای مجتمع فولاد رهنمون صنعت

  • تامین کننده آهن آلات ساختمانی و صنعتی ) تیرآهن ، میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، پروفیل ، ورق ، …
  • تامین کننده مواد اولیه کارخانه های تولید کننده فولاد اعم از سنگ آهن ، گندله ،آهن اسفنجی ، شمش
  • تامین کننده مواد اولیه کارخانه های تولید کننده فولاد اعم از سنگ آهن ، گندله ،آهن اسفنجی ، شمش
  • ارسال محصولات خریداری شده با کمترین زمان و هزینه حمل به کلیه نقاط کشور
  • ارائه لحظه به لحظه آخرین قیمت اعلام شده توسط تولید کنندگان محصولات فولادی
  • ارائه آخرین اخبار و رویدادهای بازار آهن کشور ، فولاد و ساختمان
  • تحلیل بازار آهن و فولاد توسط کارشناسان مجرب و ارائه آن به مشتریان گرامی
  • نمایش همزمان معاملات بورس فلزات

اهداف و ارزش های مجتمع فولاد رهنمون صنعت

مجموعه مجتمع فولاد رهنمون صنعت با بهره گیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارائه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما فراهم نمایید. ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان بر پایه اصول مشتری مداری احساس رضایتمندی را به شما عرضه نماییم .

کشورما با بیش از شش هزار کیلومتر مرز مشترک خشکی با کشورهای افغانستان، پاکستان، ترکنستان، ترکیه، آذربایجان، عراق و دو هزار و 700کیلومتر مرز ابی در دریای خزر ، خلیج فارس و دریای عمان ظرفیتی را پیش روی اقتصاد ایران گشوده که اگر درست از این موقعیت راهبردی بهره ببریم می توانیم در کنار روابط گرم سیاسی از مزیتهای سرشار اقتصادی این همجواری نیز بهرمند شویم. متاسفانه جنگ و تحولات اخیر در کشورهای همجوار باعث ویرانی های بسیاری در کشورهای همسایه گردیده که از سوی دیگر موقعیت متاز ایران به عنوان تنها کشور کاملا امن منطقه در این شرایط یک ظرفیت اقتصادی ویژه ایجاد نموده است که میتوان امیدوار بود که با استفاده درست از این ظرفیت و تزریق سرمایه گذاری های جدید به این حوزه ، غول اقتصاد ایران را بیدار کند و ایران بتواند همان نقشی را در منطقه ایفا کند که قدرت اقتصادی آلمان و اروپا بر عهده دارد.

در این بین مجموعه مجتمع فولاد رهنمون صنعت به عنوان یکی از شرکتهای واردات و صادرات آهن آلات نقش برجسته و پررنگ خود را با فعالیت در زمینه های بازرگانی، واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشور آغاز نموده که با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و با تجربه، این شرکت را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا و خصوصا آهن آلات که یکی از بالاترین نرخ های صادرات غیر نفتی را به خود اختصاص داده، تبدیل کرده است.

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت ، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، دقت در محاسبات، تسریع در انجام امور مشتریان موفقیت مجتمع فولاد رهنمون صنعت را از سایر شرکت ها متمایز نموده و در رتبه یک صادرات آهن آلات در سال های گذشته قرارداده است.

درحال حاظر هر کشوری که بخواهد روی پای خود بایستد باید تولیدات داخلی خود را در عرصه بین الملل به رقابت بگذارد تا به هدف اصلی خود برسد و این جز با صادرات پایدار میسر نمی شود.

صادرات و توسعه اقتصادی مبتنی بر صادرات در هر کشور به مجموعه رویکردها، قوانین، برنامه ریزی توسعه صادرات یک کشور و چگونگی اجرای این قوانین وابسته است.

اهمیت و ضرورت حضور کالاهای ساخت یک کشور در بازار جهانی و در فضای اقتصاد جهانی از مهم ترین عوامل توسعه است.

نقش صادرات در این بین به اندازه ای مهم است که بسیاری از کارشناسان صادرات را تنها مسیر موفق برای توسعه اقتصادی یک کشور در بازار جهانی می دانند. انجام صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از ظرائف و حساسیت های خاصی برخوردار است، که عدم توجه به آن ها ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این خصوص به هدر دهد . صادرات مانند هر کار تجاری دیگر نیازمند آینده نگری ، برنامه ریزی ، آشنایی با روش های علمی ، تحرک لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی است.

مجموعه مجتمع فولاد رهنمون صنعت یک مجموعه بین المللی خدمات بازرگانی است که در زمینه سرویس های متنوع در زمینه صادرات و واردات انواع کالا و مخصا آهن آلات به مشتریان خود خدمات ارائه نماید. این سرویس ها شامل بازاریابی بین المللی ، عقد قراردادهای خارجی منطبق با اصول حقوق بین الملل ، ثبت سفارش در وزارت بازرگانی ، گشایش اعتبار (LC) ، حمل و نقل بین المللی ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات ایران و تحویل کالا به مشتریان موردنظر می باشد.

مجموعه رهنمون صنعت دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم در صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز بازرگانی میباشد که این مجموعه در امر صادرات بسیاری از اقلام آهن آلات از لحاظ حجم صادرات دارای رتبه اول کشوراست.

گروه بازرگانی شرکت مجتمع فولاد رهنمون صنعت در زمینه معدن و صنایع معدنی و انواع مقاطع فولادی از سنگ آهن تا محصول نهایی فعال است ، محوریت فولاد رهنمون پشتیبانی در زنجیره فولاد در حوزه های تأمین و توزیع مواد اولیه ، تجارت داخلی مقاطع فولادی ، تجارت خارجی مواد اولیه و مقاطع فولاد ، تولید بدون کارخانه فولاد ، سرمایه گذاری در صنعت فولاد و رشته های وابسته و تأمین نیازهای شرکت ها از جمله انبوه سازی و خدمات مالی نیز فعالیت می نماید.

شایان ذکر است گروه بازرگانی فولاد رهنمون طی یک دهه فعالیت بطور تخصصی در زمینه سرمایه گذاری و تجارت فولاد و صنایع وابسته به آن فعالیت داشته است و به طور ویژه در زمینه مواد اولیه صنایع فولاد کشور و صادرات مواد اولیه به شرکت های فولادی خارجی از یک سو و تجارت داخلی محصولات میانی (شمش) و نهایی (مقاطع) و صادرات آن به کشورهای دیگر توسعه داده است .

این شرکت عضو انجمن پدافند غیر عامل، عضو انجمن فولاد، عضو اتاق بازرگانی و اتحادیه آهن فروشان کشور میباشد.